Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17899
Stary 18.03.2012, 16:44
Dietetykiem nie jestem, ale bodajże po jakimś meczu od razu mieli pizze zamówioną i to z nakazu sztabu szkoleniowego
Także może po dużym wysiłku od czasu do czasu można zjeść.
..
Odpowiedz cytując