Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 18.03.2012, 16:21
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jova, to powiedz mi, dlaczego płakałeś, i nadal płaczesz, że Petrescu nie dali więcej czasu na zbudowanie drużyny, a w dokładnie takiej samej sytuacji z Holendrami napie****sz że byli nie wiadomo jacy, że nikt nie wymyślił polityki awansu do LM od razu i to tylko od Valckxa zależało, że transfery będą takie, a nie inne i na takich a nie innych zasadach?
O czym Ty chłopie mówisz? Ja płakałem, że Petrescu nie dostał więcej czasu? Chyba mnie z Wolfy'm pomyliłeś. Znajdź choć jeden post, w którym wypowiadam się pozytywnie o pracy, którą Petrescu zrobił w Wiśle. Powodzenia.
Ostatnio edytowane przez jova : 18.03.2012 o godz. 16:24.
Odpowiedz cytując