Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#498
Stary 18.03.2012, 16:04
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu ludzie zachwycają się LOSTem. Pierwsze 2, w ostateczności 3 sezony dobre, 4 i 5 sezon kaszana totalna, dopiero II połowa 6 sezonu wraca do poziomu pierwszych sezonow oraz banalny final. Porownujac ten serial do Dextera, Breaking Bad, Boardwalk Empire, to niesety Lost wychodzi słabiutko...
Dzięki kolego, właśnie jestem po 1 odcinku z Breaking Bad i Homeland i musze przeznać że niezłe. Naprawdę ciekawe.
Mam długą przerwę i nic nie oglądałem oprócz Walking dead na bieżąco.

Zgadzam się z przedmówcą, odnośnie Lost, po wycieczce w czasie... przestałem to uważnie oglądać, później było jeszcze puszczane w AXN ale nawet nie wiem na którym odcinku urwałem oglądanie. Przekombinowali.
Odpowiedz cytując