StelmiOriginal napisał(a):

|
Nie wiem czemu ludzie zachwycają się LOSTem. Pierwsze 2, w ostateczności 3 sezony dobre, 4 i 5 sezon kaszana totalna, dopiero II połowa 6 sezonu wraca do poziomu pierwszych sezonow oraz banalny final. Porownujac ten serial do Dextera, Breaking Bad, Boardwalk Empire, to niesety Lost wychodzi słabiutko...
|
Dzięki kolego, właśnie jestem po 1 odcinku z Breaking Bad i Homeland i musze przeznać że niezłe. Naprawdę ciekawe.
Mam długą przerwę i nic nie oglądałem oprócz Walking dead na bieżąco.
Zgadzam się z przedmówcą, odnośnie Lost, po wycieczce w czasie... przestałem to uważnie oglądać, później było jeszcze puszczane w AXN ale nawet nie wiem na którym odcinku urwałem oglądanie. Przekombinowali.