Koledze polecam wywiad z Modelskim na weszło co piłkarze angielskich klubów robią po meczach
A dawanie za przykład city również jest nie na miejscu bo bodajże w tym sezonie mieli jakieś alkoholowe afery ( lub w zeszłym - pamieć szwankuje już niestety).
Zresztą piłkarze chyba mają świadomość że jak przytyją to im kary wlepią ...