Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17895
Stary 18.03.2012, 15:29
Eryk napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o jakąś szmate
Ale niewazne - jezeli nie widzice w tym problemu tzn, ze nigdy nie zajmowaliscie sie sportem. Wydaje wam się, że Messi 2 razy w tyg wcina pizze z podwójnym serem? Albo Man City po meczu idzie na obiad w kfc lub Mc Donaldzie?

Chodzi o ich profesjonalizm. Sportowcem sie jest codziennie, nie tylko w czasie meczu, bo kazde odstępstwo od zdrowej diety ma potem skutek podczas meczu.
Koledze polecam wywiad z Modelskim na weszło co piłkarze angielskich klubów robią po meczach
A dawanie za przykład city również jest nie na miejscu bo bodajże w tym sezonie mieli jakieś alkoholowe afery ( lub w zeszłym - pamieć szwankuje już niestety).
Zresztą piłkarze chyba mają świadomość że jak przytyją to im kary wlepią ...
Odpowiedz cytując