Janusz94 napisał(a):

Dudka, Boenisch, Sobiech, Mierzejewski - nierealny transfer
Głowacki, Pazdan, Celeban, Jeleń - jak najbardziej (do wzięcia jest jeszcze Wojtkowiak)
Brożek - można wynegocjować za 500 tys. euro transfer pod warunkiem, że Celtic zrezygnuje z jego usług
Sandomierski, Jankowski, Piech, Nakoulma, Sobota, Mila, Kupisz, Mrowiec, Dżalamidze - a ich kluby sprzedają nam każdego "za jedyne" 500 tysięcy euro, tak? Niestety każdy z nich to wydatek minimum milion euro dla nas. Dla klubów zagranicznych może faktycznie 500 tysięcy euro.
Patejuk - jeżeli mamy walczyć o utrzymanie czemu nie
Zieńczuk, Kosowski - może jeszcze Frankowski, Żurawski, Kuźba, Szymkowiak, Kałużny?
Gikiewicz, Lewczuk, Kuś - nie mam zdania
Rymaniak - w tym wieku zawodników trzeba obserwować, ja lepsze opinie słyszałem o Rakowcu z tych młodych z Zagłębia. Do wzięcia są Janota, Cywka i Teodorczyk. Można się im przyjrzeć.