Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 18.03.2012, 15:04
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Sezon w lidze mamy właściwie już za sobą. Z jednej strony przykro, bo pozycję w tabeli osiągniemy marną. Z drugiej strony tworzy to pewne szanse -> zamiast biadolić nad rozlanym mlekiem można skorzystać z sytuacji.
Nie mając już presji na MP czy miejsce na pudle można pozostałe mecze potraktować niemal jak sparingi i przetestować różne rozwiązania, ustawienia itp. I to w meczach o punkty, bo stracić za wiele nie możemy. Nie często zdarza się w Wiśle taka sytuacja.
Może pogramy 4-3-3 z Maorem, Wilkiem i Pajlicem /(Sobolem jak wróci) czy w pomocy oraz Bitonem, Genkovem i Nunezem/Kirmem (ma wady ale i ciąg na bramkę)/ Illiewem w ataku. (Taki pomysł na rybkę tylko)
Można by takim podejściem wyciągnąć ze straty być może nie małą korzyść.
Ale po co? Przecież tej drużyny latem już nie będzie. Nie ma co testować, zgrywać.
Odpowiedz cytując