Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#702
Stary 18.03.2012, 14:50
AS82 napisał(a):Wyświetl post
dzieki za rzetelne info, bylem o 13 na Reymonta i nikt nic o zadnym meczu nie wie , w tym ochroniarz który mówi ,że może na cracovii jest jakis mecz bo tu na pewno nie
Wszystkie 'domowe' mecze ME gra w Zabierzowie...
Odpowiedz cytując