Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17894
Stary 18.03.2012, 14:49
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Obawiasz się? Ja jestem praktycznie pewien. Dajmy sobie już spokój z Boguskim. Będzie już 3 lata, jak dostał kosę od Borysiuka i od tamtej pory się już nie pozbierał. I raczej już się nie pozbiera.
Racja, jeszcze na jesień łudziłem się, że coś da nam jego gra. Nawet starałem się puszczać w niepamięć jego zbyt częsty kontakt z murawą. Szkoda.

Jednak Boguski i Błaszczykowski pokazali, że w niższych ligach są piłkarze, którzy w perspektywie kilku/kilkunastu meczów mogą wiele dać również w Ekstraklasie. Szkoda, że nie idzie się tą drogą. Ściągnąć kilku młodych zawodników z 1. czy 2. ligi i wypożyczyć ich od razu do czołowych drużyn 1. ligi lub dolnych rejonów Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując