Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#700
Stary 18.03.2012, 14:38
najm napisał(a):Wyświetl post
w niedziele (18.03), o 13.00
dzieki za rzetelne info, bylem o 13 na Reymonta i nikt nic o zadnym meczu nie wie , w tym ochroniarz który mówi ,że może na cracovii jest jakis mecz bo tu na pewno nie
Odpowiedz cytując