kacpaw91 napisał(a):

|
Obawiam się, że to samo będzie z Rafałem Boguskim.
|
Obawiasz się? Ja jestem praktycznie pewien. Dajmy sobie już spokój z Boguskim. Będzie już 3 lata, jak dostał kosę od Borysiuka i od tamtej pory się już nie pozbierał. I raczej już się nie pozbiera.