kacpaw91 napisał(a):

|
Rozwiązanie kontraktu nie jest rzeczą łatwą. Nie ma do tego podstaw, można liczyć tylko na dobrą wolę Łukasza. Niestety niektórzy po długotrwałej kontuzji nie wracają już do dawnej dyspozycji. Obawiam się, że to samo będzie z Rafałem Boguskim.
|
Trudno ocenić czy Łukasz nie osiągnął dawnej dyspozycji czy też gra dokładnie tak jak w swoim najlepszym okresie, bo wymagania w Bełchatowie były inne niż w Wiśle. Tam grał głównie z kontry, ewentualnie z drużynami, które nie murowały, tylko starały się coś strzelić. Tutaj musi grać głównie atak pozycyjny, o którym nie ma najmniejszego pojęcia.