|
Ciężko cokolwiek powiedzieć po tym meczu... W sumie nic nowego. Ta sama padaka jak w całym sezonie. Tu wina nie leży po stronie Probierza, czy Moskala... Po prostu nie ma kto pociągnąć tej gry, nie ma dobrego przygotowania do sezonu. Styl Maskaanta będzie się ciągnął jeszcze do końca rundy. Jedynie co nam zostaje to walka w Pucharze Polski i przygotowanie fundamentów pod przyszły sezon, dajmy czas Probierzowi, zwłaszcza że to jest jeden z najlepszych polskich trenerów obecnie w Polsce. Jedyne co mnie martwi i jednocześnie wkurza to to, że w zarządzie widnieje twarz pana Bednarza, który pożytku raczej na pewno nam nie przyniesie- obym się mylił!
|