Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16196
Stary 18.03.2012, 13:43
Tymczasem od 1 kwietnia nowaja gazowaja tarifa ... 10 procent w górę. Nie ma jak solidnie wynegocjowana przez Donalda i Waldka umowa gazowa z ruskimi , z c h u j e m w dupie i wydzielinami na twarzy. Mamy najdroższy gaz w Europie. No ale wszelkie ruchy ,które miały doprowadzić do dywersyfikacji ,żeby wzmocnić pozycję negocjacyjną z Sowietami , zostały przez Donalda i jego gang albo utrącone albo spowolnione do granic absurdu.

Swoją drogą rozwaliła mnie ta informacja ,że Donald ma być jedynym kandydatem Europejskiej Partii Ludowej na stanowisko szefa Komisji Europejskiej. Tak jest. Już to widzę. Takiemu frajerowi ,który sprzedał nas wszystkich za grosze to dadzą .... miotłę i wiadro ,żeby sprzątał w Bundestagu. Tyle maksymalnie dla takiego plugawego politykiera mogą Szkopy zrobić. Ha I jeszcze się ten s k u r w y s y n będzie cieszył ,że takie wyróżnienie go spotkało.