PANCERKRK napisał(a):

|
Garguła przereklamowany piłkarz powinnni z nim jak najszybciej rozwiązać kontrakt bo kpina że jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy a tak mało pokazuje na boisku w jego miejsce zatrudnić młodego Polaka
|
Rozwiązanie kontraktu nie jest rzeczą łatwą. Nie ma do tego podstaw, można liczyć tylko na dobrą wolę Łukasza. Niestety niektórzy po długotrwałej kontuzji nie wracają już do dawnej dyspozycji. Obawiam się, że to samo będzie z Rafałem Boguskim.