Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 18.03.2012, 13:21
Wszyscy którzy najeżdżają na Pajicia (wiem że wirtuoz to nie jest nale jako pomocnik daję radę) niech zobaczą powtórki kto był JEDYNYM zawodnikiem Wisły który po golu na 2-2 pokazywał żeby piłkę dawać na środek jak najszybciej.
Odpowiedz cytując