Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 18.03.2012, 12:34
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A tak w ogóle to spokojnie - eksperyment z armią zagraniczną został uznany za nieudany więc w przyszłym sezonie nagadasz się do woli
dokładnie ludzie zastanówcie sie gdzie bylismy przed erą holendrów jakie transfery zrobił kapka jakie Bednarz jakie Stan jakie były szanse na Mistrza rok temu ,jak blisko bylismy LM z jak świetną drużyną przegraliśmy elm do LM ile punktów byłoby wiecej w lidze gdyby nie )puchary ile transferów zrobilismy zima ile " gamoni" odejdzie latem i jakie szanse sa aby zastąpić ich lepszymi i kto to zrobi i dlaczego nie ma nadzieji że bedzie lepiej


tak kupujmy Polaków Boniny Łoba i inne Pazdany czekaja najlepiej odrazu 5-letnie kontrakty nastepna przebudowa w 2017 roku

PS to ile zarobiliśmy na pucharach , a to chyba "przyjemniejsze" pieniadze niz za sprzedaz Brozka czy Marcelo
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 18.03.2012 o godz. 12:36.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując