1q2 napisał(a):

A tak w ogóle to spokojnie - eksperyment z armią zagraniczną został uznany za nieudany więc w przyszłym sezonie nagadasz się do woli
|
dokładnie

ludzie zastanówcie sie gdzie bylismy przed erą holendrów jakie transfery zrobił kapka jakie Bednarz jakie Stan jakie były szanse na Mistrza rok temu ,jak blisko bylismy LM z jak świetną drużyną przegraliśmy elm do LM ile punktów byłoby wiecej w lidze gdyby nie )puchary ile transferów zrobilismy zima ile " gamoni" odejdzie latem i jakie szanse sa aby zastąpić ich lepszymi i kto to zrobi

i dlaczego nie ma nadzieji że bedzie lepiej
tak kupujmy Polaków Boniny Łoba i inne Pazdany czekaja najlepiej odrazu 5-letnie kontrakty nastepna przebudowa w 2017 roku
PS to ile zarobiliśmy na pucharach , a to chyba "przyjemniejsze" pieniadze niz za sprzedaz Brozka czy Marcelo