Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 18.03.2012, 12:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
zbudowana pod naciskiem góry drużyna "na teraz"

Dzisiaj natychmiast rozpirza się to, co było przez nich mozolnie budowane
Mógłbyś sprecyzować co Ci Holendrzy tak mozolnie budowali? Chwilę wcześniej napisałeś przecież, zgodnie z prawdą zresztą, że jest to drużyna "na teraz". I nic dziwnego ani zdrożnego nie widzę w tym, że taka drużyna "na teraz" zostanie rozpieprzona po niewykonaniu postawionych przed nią zadań.

Nie widzę w drużynie piłkarzy, może poza Czarkiem Wilkiem, na których można by oprzeć grę Wisły w najbliższych latach. Większości zresztą kończą się niebawem kontrakty. To jest m.in. "zasługa" Holendrów.

To jest właśnie to "to" co tak mozolnie budowali? Za tym płaczesz?
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując