PANCERKRK napisał(a):

|
Z takim zaangażowaniem naszych piłkarzy daleko nie zajdziemy ;] Niewiem o czym myślą nasi piłkarze wiem, że większość z nich opuści Wisłę po tym sezonie ale ich obowiązkiem jest granie cały mecz i walka bo w końcu za to im płaci Wisła
|
Wiesz co oznacza słowo zaangażowanie? Dobry mecz Wisły, mam nadzieje, że Probierzowi dadzą wypełnić kontrakt bo efekty jego pracy już widać.