Wyświetl pojedynczy post
PANCERKRK
Junior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Nowa - Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 18.03.2012, 12:01
Z takim zaangażowaniem naszych piłkarzy daleko nie zajdziemy ;] Niewiem o czym myślą nasi piłkarze wiem, że większość z nich opuści Wisłę po tym sezonie ale ich obowiązkiem jest granie cały mecz i walka bo w końcu za to im płaci Wisła
  • Ekipa która się nie przerzuciła Wiśle zawsze Wierna była
Odpowiedz cytując