Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#701
Stary 18.03.2012, 10:02
Ja nie wiem jak można pisać, że się tego oglądać, nie dało? W 45 minut zdobyliśmy cztery bramki plus mieliśmy jeszcze kilka niezłych sytuacji. Cisneliśmy całą drugą połowę. Bełchatów tylko raz wyszedł z kontra i pech chciał że akurat strzelił. Trzeba też dodać że Probierz rozegrał 4 mecze i w każdym z tych meczy był wyraźnie lepszy od przeciwnika.

Za to Maaskanta czy Moskala niby dało się oglądać... Podbeskidzie, Cracovia, Legia, Lechia, Górnik, Korona.Przecierz my w tych sześciu spotkaniach łącznie to może oddaliśmy ze trzy może cztery celne strzały na bramkę. W każdym z tych spotkań nie potrafiliśmy przycisnąć przeciwnika na choćby 5 minut. Bliżej znacznie było do tego że przeciwnik wsadziłby nam jeszcze jedną niż my byśmy coś strzelili.
Odpowiedz cytując