Wojtas napisał(a):

|
Z tych pilkarzy to nic sie nie urodzi.
|
Jest pewna grupa piłkarzy, z których nic nie będzie. Wrzucanie jednak wszystkich do jednego wora, pokazuje tylko że tak naprawdę nie masz zbyt dużego pojęcia o czym piszesz.
Ja i tak twierdzę, że przy odpowiednim podejściu do swojego zawodu nie tylko piłkarzy, ale i np. ludzi z rady nadzorczej, Wisła była by dziś w o wiele lepszej sytuacji. Nie tylko piłkarze są odpowiedzialni za zaistniałą pozycję Wisły. Śmiem nawet twierdzić, że ich wina jest tylko połowiczna. Problem jest głębszy, a w Wiśle nie ma chętnych aby się nad nim pochylić.