Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 17.03.2012, 23:59
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Który grał taką samą padaczkę jak inni, ale to nie zmienia faktu, że przez ponad pół godziny nie było zawodnika z którym mógłbym porozmawiać w rodzimym języku.
A rozmawiałeś kiedyś z jakimś piłkarzem Wisły?
A tak w ogóle to spokojnie - eksperyment z armią zagraniczną został uznany za nieudany więc w przyszłym sezonie nagadasz się do woli
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując