GonzoNS napisał(a):

|
przez 57 minut biegał, tfuuuu źle, znajdował się na boisku jeden Polak
|
Który grał taką samą padaczkę jak inni, ale to nie zmienia faktu, że przez ponad pół godziny nie było zawodnika z którym mógłbym porozmawiać w rodzimym języku.