Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19474
Stary 17.03.2012, 22:07
ladek1989 napisał(a):Wyświetl post
Jaka będzie przyszłość to się okaże. Może trochę potrzeba większej wiary Jedno jest pewne większości tych piłkarzy, o których mówisz w następnym sezonie nie będzie, bo albo kończą się kontrakty albo wypożyczenia więc zobaczymy jacy nowi przyjdą.

Wracając do tej kolejki ,,ekstra''klasy- jeżeli jutro Śląsk nie wygra z Cracovią, a Ruch wygra z Podbeskidziem (co jest bardzo prawdopodobne, bo gra u siebie) to Ruch będzie miał tyle samo pkt co Śląsk albo ich przeskoczą (przy przegranej Śląska). Na dodatek w poniedziałek dobrze ostatnio Korona gra ze słabą Lechią.... Nie zdziwię się jak na podium po wszystkich meczach znajdzie się właśnie któraś z tej dwójki Korona -Ruch. To w przyszłorocznych pucharach będzie niezła wtopa...... bo to kluby bez jakiejkolwiek przyszłości, wykorzystujące jedynie słabość Wisły, Lecha. Ale wykorzystywać słabość innych też trzeba umieć swoją drogą.
Wiara zawsze jest, ale nawet najgłębsza wiara nie pomoże jeśli klub zamiast rozwijać będzie się wręcz cofać rozwojowo. Wiśle potrzebne są realne, prawdziwe wzmocnienia jeśli wciąż chcemy mierzyć wysoko bo niestety na uzdolnioną młodzież to liczyć nie możemy.
Odpowiedz cytując