Reser napisał(a):

|
A mnie śmieszą ludziki, którzy uważają Wisłę za Bóg wie jaki zespół. Wisła w obecnie sama zalicza się do miana piłkarskich szmaciarzy, a nie Barcelony.
|
to czemu było miesiąc temu skakanie do gardła Moskalowi ....a mać bo inaczej tego nie można nazwać
miał tych samych cepów - a wszyscy pieprzyli że zły trener i nie potrafi ich ustawić.
Probierz też nie potrafi ale już jest cacy - a winni są piłkarze.