Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#685
Stary 17.03.2012, 21:22
Reser napisał(a):Wyświetl post
A mnie śmieszą ludziki, którzy uważają Wisłę za Bóg wie jaki zespół. Wisła w obecnie sama zalicza się do miana piłkarskich szmaciarzy, a nie Barcelony.

to czemu było miesiąc temu skakanie do gardła Moskalowi ....a mać bo inaczej tego nie można nazwać

miał tych samych cepów - a wszyscy pieprzyli że zły trener i nie potrafi ich ustawić.


Probierz też nie potrafi ale już jest cacy - a winni są piłkarze.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując