jova
Cytat:
|
Przy obecnym systemie rozgrywek droga do grupy LE przez kwalifikacje LM jest naprawdę bardzo prosta.
|
W pelni sie z toba zgadzam.
Cytat:
|
Teraz wystarczyło przejście Skonto i Litexu.
|
No wlasnie, problem w tym ze Wisla z 2010 czy 2009 nawet tego nie potrafilaby zrobic...
Cytat:
|
Nie zgadzam się jednak, że te fatalne mecze to była nasza norma.
|
Ja mysle jednak ze czym dalej od pamietnego sezonu 02/03, tym czestotliwosc tych kompromitacji robila sie coraz wieksza. Dwie kompromitacje z rzedu (sezon 09/10, 10/11) nie mozna nazwac przypadkiem.
Cytat:
|
Co to znaczy "wysokiej klasy"? Na poziomie obecnego pierwszego składu?
|
Nie. To znaczy grajek ktory robi roznice w europie, a nie tylko w lidze.
Cytat:
|
Marcelo, Diaz, Singlar, Kirm, Alvarez. Od biedy jeszcze Jirsaka można dopisać.
|
Diaz? Wtopa (tak Bednarza jak i potem... Stana). Singlar wtopa. Kirm wtopa. Alvarez wtopa. Jirsak wtopa. Jedynie Marcelo to jakosciowy transfer.
Cytat:
|
Ciekawe jak wyglądały ich kontrakty, w porównaniu do naszych obecnych piłkarzy.
|
No wiesz, Jirsak "700 tysiecy transfer" tez do tanich nie nalezy...
Cytat:
|
Jeśli idzie o kwoty transferowe, to poza Jirsakiem trudno mówić o przepłaceniu.
|
Kirm? Lobodzinski?