Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17879
Stary 17.03.2012, 20:39
Pajlic od dwoch meczów gdy zagrał na środku pomocy zrobił wecej niż w czasie całego pobytu w Wiśle. Jeżeli by został w Wiśle to powinien być własnie tam ustawiany. Co ciekawe ale nie dziwne jest na tej pozycji lepszy od Jirsaka ,ktory tym meczem potwierdzil ,ze do Wisly sie nie nadaje. Co to za rozgrywający ,który nie rozgrywa pilek. Kirm to jezdziec bez głowy niech czasami z niej korzysta.
Odpowiedz cytując