|
Pajlic od dwoch meczów gdy zagrał na środku pomocy zrobił wecej niż w czasie całego pobytu w Wiśle. Jeżeli by został w Wiśle to powinien być własnie tam ustawiany. Co ciekawe ale nie dziwne jest na tej pozycji lepszy od Jirsaka ,ktory tym meczem potwierdzil ,ze do Wisly sie nie nadaje. Co to za rozgrywający ,który nie rozgrywa pilek. Kirm to jezdziec bez głowy niech czasami z niej korzysta.
|