|
Remis a nie porażka .Porażka a remis robi różnice tak samo jak mecz u siebie z 12 zawodnikiem w tle na własnym stadionie i mecz na wyjeździe.Wiadomo że są kontuzje i wiadomo że Wisłe czeka rewanż z Lechem Wronki.Na pocieszenie Legia (nad którą wisi walkower w PP) i Lech Wronki zostały zatrzymane więc jeszcze nic straconego. Więc zamiast narzekać to lepiej się cieszyć że Wisła zdołała się podnieść i wywalczyć remis dzięki czemu jest niepokonana od 3 spotkań i jest dalej w grze w porównaniu do Lecha Wronki który właśnie odpadł z wyścigu o miejscu na podium gwarantujące grę w europejskich pucharach
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 17.03.2012 o godz. 21:05.
|