Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 17.03.2012, 20:29
gdybysm wygrali weekend był by zajebisty a tak trzeba się cieszyć z naszego remisu i z tego że amica dostała w........ gdybyśmy dzisiaj wygrali myślę że wrócilibyśmy do walki o mistrza. legia jest słaba i jeszcze punkty pogubi ale niestety my robimy to samo. wygląda to tak jak byśmy tego mistrzostwa nie chcieli. od początku tej rundy wszystko układa się pod nas a my nie umiemy tego wykorzystać. trzeba walczyć o puchary
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując