Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 17.03.2012, 20:24
krzywy napisał(a):Wyświetl post
tu niepotrzebny jest Małecki jak niektórzy sugerują tylko nowy właściciel, który ma równo pod kopułą. Wiele zawdzięczamy panu Cupiałowi ale niestety zmarnował te kilkanaście lat a mogliśmy być zupełnie w innym miejscu...
Wskaż konkretne nazwisko kto mógłby przejąć Wisłę od Cupiała i prowadzić ją na co najmniej takim poziomie jak obecny właściciel przez ostatnie 14 lat.
Odpowiedz cytując