|
Daleki jestem od ubliżania swoim piłkarzom, ale to co robi Garguła nie mieści w głowie, najpierw po jednym meczu wypowiada że nie jest robotem, teraz dostał szanse zagrać mecz to ciężki jest mi stwierdzić co on robił. Przydałoby się zrobić jakiś transparent w jego kierunku na najbliższym meczu.
|