Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17877
Stary 17.03.2012, 19:11
Daleki jestem od ubliżania swoim piłkarzom, ale to co robi Garguła nie mieści w głowie, najpierw po jednym meczu wypowiada że nie jest robotem, teraz dostał szanse zagrać mecz to ciężki jest mi stwierdzić co on robił. Przydałoby się zrobić jakiś transparent w jego kierunku na najbliższym meczu.
Odpowiedz cytując