Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 17.03.2012, 18:39
Heero napisał(a):Wyświetl post
Mimo tego, wygraną zabrał nam niejaki Piasecki, który nie uznał prawidłowej bramki Chaveza i Genkova, sypał na lewo i prawo żółtymi kartkami za lekkie faule, ale jaj, żeby wyrzucić Lacicia, Bożoka i Diaza to już nie miał. Zresztą odgwizdał 47 fauli, z których połowa to walka bark w bark.
Gdyby Genkow odepchnął gościa w środku boiska, to faulu by nie odgwizdał, tak samo w polu karnym. Zobaczylibyśmy tylko jak Piasecki zamaszystym ruchem obydwu rąk przecina powietrze jak żyto w żniwa.
Odpowiedz cytując