jurukuru napisał(a):

Życzę Wiśle, żeby w nowym sezonie przyszli tam tacy zawodnicy, jak my przed laty, którzy spełniali marzenia, zakładając koszulkę tego klubu - Kamil Kosowski dla Przeglądu Sportowego
Sorry za OT, ale musiałem wkleić to piękne zdanie naszego byłego piłkarza.
|
Czy aby przypadkiem w tym samym wywiadzie Kosowski nie powiedział, że o transferze do Wisły dowiedział się na kacu w Wawie?

Tak się chyba wymarzonych transferów nie załatwia
