Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 17.03.2012, 18:19
Drużyna słaba ale pokazała charakter. Nie rozumiem zarzutów, że się nie starają. Po prostu nie są tacy mocni jak drużyny Skorży czy Kasperczaka, a przeciwnicy też nie próżnują i nawet doł tabeli przynajmniej w obronie sie ogarnął.
..
Odpowiedz cytując