|
A może ktoś pójdzie po rozum do głowy i sobie przypomni co Genkow robił w ostatnim czasie? Przypomnijcie sobie jak czujecie się, gdy jesteście po grypie, gdzie w ciągu kilku dni macie gorączkę i teraz pomyślcie co się dzieje z organizmem piłkarza i jak spada jego wydolność. Może po prostu na więcej nie był przygotowany?
To Probierza wina, że ma w całej 20 kilku osobowej kadrze tylko DWÓCH NAPASTNIKÓW? To jest dopiero kpina.
|