Fiti napisał(a):

Na minus:
- sędzia zasrany debil, oskubał nas z 2 bramek...
|
Z jednej. "Faul" Genkova to jakieś jaja, ale spalony przy pierwszej bramce był. Minimalny, ale mógł odgwizdać. Tak więc popełnił trzy błędy bramkowe, z czego jeden na naszą korzyść
Ale sędzia sędzią, każdy chyba widział jaką padlinę dziś graliśmy?
FraMat - z dynkiem dyskutujesz? Nie szkoda Ci czasu?
Pytanie - czy Probierz dotrwa do końca sezonu?