Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2012, 17:56
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Na minus:
- sędzia zasrany debil, oskubał nas z 2 bramek...
Z jednej. "Faul" Genkova to jakieś jaja, ale spalony przy pierwszej bramce był. Minimalny, ale mógł odgwizdać. Tak więc popełnił trzy błędy bramkowe, z czego jeden na naszą korzyść

Ale sędzia sędzią, każdy chyba widział jaką padlinę dziś graliśmy?

FraMat - z dynkiem dyskutujesz? Nie szkoda Ci czasu?


Pytanie - czy Probierz dotrwa do końca sezonu?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując