Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 17.03.2012, 17:54
A ta rotacja pierwszym składem to wina Probierza? Wydaje mi się, że bardziej czynników zewnętrznych. Chaotyczny Nunez jest lepszy w ofensywie? Chaotyczny Nunez to całkowita padaka i parodia piłkarza. Jeżeli Jirsak jest słaby, Garguła zapomniał jak gra się w piłkę, to kogo ma ten winny Probierz wystawiać w środku pola? Tylko nie mów mi że Bruda bo wtedy spadnę z krzesła.
Odpowiedz cytując