Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 17.03.2012, 17:54
Remis ktory napawde nam nic nie daje . Ruch jak jutro wygra z Podbeskidziem odjzezdza na 7 pkt . Nie daj Boze przegrywamy z nimi za tydzien w Chorzowie i o pucharach poprzez lige można definitywnie zapomniec..
Odpowiedz cytując