Wyświetl pojedynczy post
bezjar
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 17.03.2012, 17:53. Bełchatów vs. Wisła
Kurczę mam już dość tego co się dzieje na boisku następny mecz w którym Wisła ledwie co zremisowała, no to są jakieś jaja kur.. m..!!! jedyne co się Im udało to wygrana z Lechią bo o meczu pucharowym nie wspomnę bo to mieli więcej szczęścia niż rozumu i techniki, już lepiej grają dzieciaki na boisku szkolnym. Panie Probierz pan tego nie widzi co tam się dzieje!!! Już wiem że we wtorek znając Ich to przegrają Z Lechem bo to co pokazują na boisku to nadają się do podawania piłek zwłaszcza że zarabiają nie małe pieniądze.
Odpowiedz cytując