|
Znowu wracamy chyba do czasów świetności naszej obrony i zaczyna się kto strzeli więcej ? My czy oni...
Przyłącze sie do ocen,dobrze dzis Genkov i Biton w koncowce.
Maja teraz tydzien na to,zeby sie zabrac za robote bo z taka gra jak dzis to dostaniemy łomot od Ruchu.
|