Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 17.03.2012, 17:52
Znowu wracamy chyba do czasów świetności naszej obrony i zaczyna się kto strzeli więcej ? My czy oni...
Przyłącze sie do ocen,dobrze dzis Genkov i Biton w koncowce.
Maja teraz tydzien na to,zeby sie zabrac za robote bo z taka gra jak dzis to dostaniemy łomot od Ruchu.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując