|
Z Ruchem juz tak zagrac nie bedzie mozna bo Oni to nie Bełchatow i jak beda prowadzic tak latwo nie dadza sobie wydrzec 3 punktow. Dzisiaj pozytywnie zaskoczył mnie Kirm ale tylko i wyłacznie w 1 polowie - potem gral swoje, czasami miał przebłyski i to tyle.
|