Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 17.03.2012, 17:47
To, co robi nasza obrona to juz k..wa nie jest smieszne, chodza jak te dziewice zamiast za....dalac na tym boisku. Chavez dal sie zrobic Buzale jak junior.
Czemu nie gra Czekaj tylko jakies gwiazdeczki co maja ten klub głeboko w d.pie?
Tak samo Nunez, co ten czlowiek robi na boisku? To juz lepiej jakiegos juniora z ME dac, niech sie ogrywa.
I czemu do ciezkiego ch.ja nie gramy oed poczatku dwoma napastnikami? Czego sie boimy? Jak wszedl Genkow od razy gra sie ozywila.

Szkoda gadac, wyj..aćte zagraniczne gwiazdy na zbity ryj, zostawic Genowa,Bitona,Meliksona( mam nadzieje, że nikogo nie pominalem) i zbudowac nowy zespol, oparty na Polakach.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując