|
Leci Nuniez po piłkę na aucie i zamiast wrzucać w pole karne do do Paljica podaje. Nóż się w ręce otwiera. Ale już widać, że po zejściu Garguły coś się zaczęło dziać. Ustawienie na dwóch napastników jest jednak dla nas stworzona.
Sami obcokrajowcy, ale tak od 60 min zapieprzali aż miło.
Ostatnio edytowane przez rabi86 : 17.03.2012 o godz. 17:42.
|