GonzoNS napisał(a):

|
Garguła ... Cupiał dla niego powinien stworzyć "Klub Garguły" przecież ....a mać każdy junior zagrałby lepiej od niego bo chociaż by troche pobiegał i powalczył. Zobaczymy ile warty jest Probierz i czy go wystawi w 2 polowie
|
Może i masz racje ,ale ja bym wpuscił Genkowa i Ilieva