wiślak1906forever napisał(a):

CUPIAŁ - WYPIERDALAJ !!!!
Ja wole widzieć taką Wisłe która wiadomo że gra o bezpieczny byt w tabeli, niż o mistrzostwo i taką padake.
Budżet 10 mln i kilku sponsorów... CZEKAM
|
Ja na boisku nie widzę Cupiała.Nie rozśmieszaj mnie że Wisła gra jeszcze o MP.Został nam tylko i aż PP.