Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 17.03.2012, 16:46
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
CUPIAŁ - WYPIERDALAJ !!!!
Ja wole widzieć taką Wisłe która wiadomo że gra o bezpieczny byt w tabeli, niż o mistrzostwo i taką padake.
Budżet 10 mln i kilku sponsorów... CZEKAM
Ja na boisku nie widzę Cupiała.Nie rozśmieszaj mnie że Wisła gra jeszcze o MP.Został nam tylko i aż PP.
Odpowiedz cytując