Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 17.03.2012, 15:30
jova
Cytat:
W takim razie "to co było" jest odpowiedzialne nie tylko za Levadię i Karabach, ale też za kolejne MP i dobre/przyzwoite mecze pucharowe.
Przyzwoite mecze pucharowe? Dwa lata kompromitacji, i jeden rok odpadniecie z klasa. 3 lata, 1 dobry wystep.
Za holendrow to byl jeden rok i 1 dobry wystep. Narazie zdecydowanie "prowadza".

2 lata, 1 MP. Umowmy sie, tragedii nie ma.

Cytat:
Powinno Cię zastanowić także to, że pojedynczy fakt, to kiepska podstawa do wyciągania wniosku o prawidłowościach.
Racja

Cytat:
To, że rozegraliśmy jeden dobry sezon w Europie nie znaczy, że byłoby tak co roku.
Alez oczywiscie. Ale prosze rozmawiajmy o faktach, a holendrzy narazie nie zdazyli zawalic pucharow. Wiec co, w nagrode wracamy do sposobu ktory juz zdazyl zawalic te puchary, i to nieraz?

Cytat:
Skoro twierdzisz, że nasza sytuacja w lidze jest także zasługą Holendrów, to ewentualne niezakwalifikowanie się do pucharów też byłoby po części konsekwencją ich pracy.
Projekt holenderski zostal zaniechany juz w listopadzie/grudniu 2011, totez wszelkie rozkminki nad mozliwoscia braku zakwalifikowanie sie do pucharow (gdyby Wisla holenderska byla kontynuowana) to czysta fantastyka.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 17.03.2012 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując