Wyświetl pojedynczy post
djadam1
Junior Member
 
Od: 03.2012
Skąd: Wolbrom/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 17.03.2012, 15:24
W takim składzie to nadzieja tylko pozostaje.
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
AVE WISŁA!!!
Odpowiedz cytując