Temat
:
[22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
djadam1
Junior Member
Od: 03.2012
Skąd: Wolbrom/Kraków
Offline
#
43
17.03.2012, 15:24
W takim składzie to nadzieja tylko pozostaje.
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
AVE WISŁA!!!
djadam1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djadam1
Znajdź inne posty napisane przez djadam1