Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1409
Stary 17.03.2012, 14:54
jova
Cytat:
I kolejna niemerytoryczna odpowiedz. Nie twierdzę, że Markus myli się co do swojej oceny sytuacji Wisły (choć nie zgadzam się z nią w pełni). Twierdzę, że uzasadnia swoją ocenę w nielogiczny sposób.
A propos braku logiki: Jeśli sukces pucharowy jest zasługą Holendrów, to dlaczego klęska ligowa nie jest?
Tak, za to twoja jest merytoryczna ze hej Ja tez nie zgadzam sie w pelni z Markusem, bo bardzo czesto naciaga rzeczywistosc (np. napisal kiedys za kazdy transfer Valxca cos nam dal). Niemniej uwazam ze powrot do tego co bylo i do tego co nie dalo sukcesow to glupstwo. Wisla holenderska wyniki miala, i bylo to MP i, wreszcie, dobry wystep w europie.
Zarzut jaki mam wobec tej Wisly to budowa "na juz" czyli sciaganie graczy na ktorych sie nie zarobi, ale... mysle ze to bardziej Cupial a nie Valxc. Bo raz ze Cupial jak zwykle chce sukces na juz, dwa ze nie daje praktycznie na ten sukces zlamanego grosza...


Puchary sa zasluga holendrow, tak samo jak liga. Nigdzie nie napisalem ze tak nie jest.
Odpowiedz cytując