Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1406
Stary 17.03.2012, 14:41
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Jova skoro już o logice mowa, to Markus nie popełnił błędu, który mu zarzucasz.
Definicja, którą tutaj podałeś jasno na to wskazuje.
Powołał się na autorytet Valckxa i stwierdził, ze osoby nie posiadające jego wiedzy/doświadczenia nie mogą twierdzić, że decyzje Stana są błędne.
Markus napisał(a):Wyświetl post
Chcesz teraz toczyć spór o szeroko rozumianą semantykę, czy sposób argumentacji? Po co?
To nie ja weryfikuję kompetencje Bednarza czy Kapki, ani nie jestem oddelegowany do tej roli przez bezmyślnego właściciela. Weryfikują je ich osiągnięcia, decyzje, kariery. To, co robili i zrobili. To, jak wyglądało ich "zarządzanie", jakie straty i kompromitacje przynosiło. Właściciel klubu zaraził Cię amnezją?
To nie kwestia semantyki, tylko logiki. Twojej argumentacji jej brak. "weryfikują je ich osiągnięcia, decyzje, kariery" - znaczy się, Twoja ocena ich osiągnięć, decyzji i karier jest obiektywną prawdą? Kpisz, czy o drogę pytasz?
Markus napisał(a):Wyświetl post
A kto mówi, że wynik ligowy pozostaje poza odpowiedzialnością Valcksa?
Pytałem Bobka o klęski ligowe, bo oceniając Holendrów zdawał się zauważać tylko pozytywne efekty ich pracy.
Ostatnio edytowane przez jova : 17.03.2012 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując