|
A ....a dobrze! Czekamy na więcej. Ci co chcieli Polaków dostaną ich pewnie - z jakiejś wyprzedaży (ŁKS szlag trafia pewnie się jakiegoś kalekę uda wyrwać za darmo), ci którym przeszkadzał Basałaj ( nie twierdzę że był cudowny) dostali właśnie Kapkę (ale Basałaja już nie ma - będzie teraz miłość do ruchu kibicowskiego na Wiśle). ....a zobaczycie ta miłość jak świnia niebo. Jakiś masochistyczny nastrój mnie dopadł bo zaczynam się cieszyć. Niech to wreszcie .......nie. Tak jak alkoholik musi się stoczyć na samo dno żeby mieć szanse wyjść na ludzi tak widocznie my musimy iść jego śladem. Nieprzypadkowe porównanie - tu i tu patologia.
A najbardziej mnie rozpierd..... dywagacje na temat sprzedaży internetowej. To tak jakby dach domu .......nął a rodzinka dobierałaby zasłonki w Witku.
Alleluja i do przodu !!!
PS 15 lat pan od kabli bawi się w piłkę nożną a nie zrobił nawet małego kroku naprzód. Świat się zmienia a my dalej mentalnie w 98 roku. Co się zmieniło? Stadion jaki jest taki jest ale nowoczesny - ale tu nie ma żadnej zasługi właściciela klubu. Reszta dalej na etapie wstępnym. Gdyby tak prowadził swoja firmę jak zarządza Wisłą to sprzedawałby te kable w szczękach na giełdzie na Rybitwach. Tak jakby do jakiegoś gównianego golfa IV dokładać spojlerki i dziwić się że na światłach się ludzie śmieją a nowa dacia logan nam odjeżdża. O lepszych autach nie wspominając.
Aleeee przecież my mamy DLUUUUUUUUUUUG. Spłacony już chyba 8 razy ale mamy DŁUUUUUUUG.....
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.03.2012 o godz. 14:54.
|